Wie zijn wij?

Bij de vereniging is een grote groep vrijwilligers actief, in bestuursfuncties, bij de redactie van onze krant en de website en als coördinatoren van regiobijeenkomsten en de telefoondienst.

Het huidige bestuur bestaat uit:

Marijke.jpg  

 Xandra Koster

Voorzitter

xandra@ehlers-danlos.nl

Marijke Jansen

Secretaris

marijke@ehlers-danlos.nl

Vacature

Penningmeester

penningmeester@ehlers-danlos.nl

Monica.png

 Nikki.jpg

Marc 1.jpg 

Mónica Gonzalez

Algemeen Bestuurslid

Monica@ehlers-danlos.nl

 

Nikki van Doornen

Algemeen Bestuurslid

Medische adviesraad

nikki@ehlers-danlos.nl

 

Marc Somberg

Algemeen Bestuurslid

Marc@ehlers-danlos.nl

 Check onze vacatures hier